Uigravanje tima između dva kola: Radnik - Dubočica 2:1

U surduličkom Radniku iskoristili su vreme između dva prvenstvena kola da odigraju prijateljski meč sa leskovačkom Dubočicom u kome su trijumfovali razultatom 2:1.

Leskovčani su uspeli da povedu u 51. minutu golom Markovića, ali su Stamenković u 56. i Kostić u 64. minutu preokrenuli rezultat i doneli trijumf Radniku.

Meč je odigran na Gradskom stadionu u Vladičinom Hanu.

Surdulički tim je na premijeri šampionata Super lige za sezonu 2019/2020. prošlog vikenda poražen na gostovanju od lučanske Mladosti sa 2:1.

Poraz je došao iako je Radnik rano poveo golom Zorana Danoskog, a u 65. minutu imao penal za dupliranje vođstva preko najboljeg strelca Igora Zlatanovića, ali je njegov šut sa jedanaest metara odbranio golman domaćih.

U drugom kolu Super lige Surduličani će naredne subote na Gradskom stadionu u Surdulici dočekati Spartak iz Subotice.