Trajković het trikom srušio favorita: KMF Vranje - Nova Pazova 6:2 (VIDEO)

Pobedom od 6:2 (3:1) protiv drugoplasirane Nove Pazove fudbaleri KMF Vranje priredili su veliko iznenađenje u meču 13. kola Prve futsal lige Srbije.

Vranjanci su odigrali izvanredan meč i zahvaljujući ponajviše Milošu Trajkoviću, strelcu tri gola, srušili favorizovanu Novu Pazovu.

Početak susreta nije obećavao jer je Milan Živić već u 2. minutu doneo prednost Pazovi.

Međutim, Trajković je sa dva gola u 12. i 14. minutu doneo preokret, a na 3:1 uvećao je Dodić u samom finišu prvog poluvremena.

Gosti iz Nove Pazove dali su sve od sebe da se vrati u meč, ali je inspirisani Trajković svojim trećim golom na utakmici odagnao njihove nade.

Aleksandar Živanović je dao dozu nade gostima u 28. minutu smanjivši na 4:2, ali su Dodić i Nikolić golovima u 32. i 35. minutu postavili konačnih 6:2.

Posle 13. kola KMF Vranje je na desetom mestu na tabeli sa 10 bodova, RB Valjevo na devetom ima pet bodova prednosti, a Ivanjica na osmom šest bodova zalihe u odnosu na Vranjance.

Iza KMF Vranje su Kalča sa 10 bodova na jedanaestom mestu i Smederevo sa samo 2 boda na dvanaestom.

Izjave aktera možete pogledati u video materijalu Dn017 plus.