Antić: Primamo golove kao seljačka ekipa iz neke zone

Posle debakla vranjskog Dinama na Banovom brdu i visokog poraza od Čukaričkog (6:1), šef stručnog štaba Vranjanaca Dragan Antić čestitao je domaćinu na zasluženoj pobedi.

- Razlika u kvalitetu u korist ekipe Čukaričkog je očigledna i to je presudilo.

Razočaran sam, međutim, igrom moga tima i činjenicom da smo za trinaest minuta primili pet golova.

Kao da smo neka seljačka ekipa iz neke tamo zone - rekao je Antić na konferenciji za medije posle utakmice.

Antić je opet zamerio sudijama, "jer sviraju svašta na terenu".

- To ja sramota kako se sudi, sudije kao da misle da se zbog njih igra fudbal - kazao je Antić.

Trener domaćina Simo Krunić, naglasivši da mu je žao zbog dve ozbiljnije povrede igrača Dinama u jednoj korektnoj utakmici, kazao je da je Čukarički odigrao meč u kojem je njegovim igračima "sve išlo od noge".

- U prvom poluvremenu je bila ravnopravna igra, u drugom smo brzo dali te golove, prelomili meč.

Čestitao bih mojim igračima na maksimalnom trudu u igri.

Pokušaćemo da osvojimo što više bodova do zime - rekao je Krunić pred novinarima.

GOLMAN DINAMA U GIPSU

Posle žestokog sudara u 11. minutu mladog Aleksandra Đorđevića sa jedne i golmana Dinama sa druge strane deblji kraj je izvukao Nikola Lakić.

Obojica su morala ranije iz igre, čuvar mreže gostiju Lakić odmah je upućen u bolnicu, gde mu je stavljen gips na nogu.

- Nismo želeli sa Đorđevićem ništa da rizikujemo, dobio je udarac u koleno, ali će biti spreman za reprezentaciju – potvrdio je trener Čukaričkog Krunić.