Vranjanci srušili šampiona: KMF Vranje - Ekonomac 8:4

Klub malog fudbala Vranje pobedio je aktuelnog šampiona Srbije, ekipu Ekonomca sa 8:4 (4:4), u utakmici prvog kola novog šampionata Prve futsal lige koja je odigrana u Sportskoj hali u Vranju.

Trostruki strelac za Vranjance bio je Dodić u 8, 16 i 34 minutu, Krstevski je pogodio u 17, kao i Trajković u 20 (penal 10 metara), Nikolić u 25, Milosavljević u 27 i Dimitrijević u 28.

Strelci za Kragujevčane bili su Stojčevski i Digić (oba gola u 2. minutu), Vranić u 6. i Vasić u 13. minutu susreta.

Meč nije dobro počeo po Vranjance; gosti su stekli visoko vođstvo (u prva dva minuta poveli sa 0:2, potom i sa 1:4) ali su fudbaleri domaćina zaigrali bolje i do poluvremena došli u egal - 4:4.

Drugo poluvreme je donelo mnogo bolju i organizovaniju igru, pa i dominaciju vranjske ekipe na terenu, o čemu svedoči krajnji rezultat.

- Svaka čast mladim momcima iz Ekonomca na prikazanoj igri.

Vidi se da su prošli najbolju školu futsala u Srbiji.

Hvala divnoj publici koje je još jednom u velikom broju podržala naše momke - poručili su iz KMF Vranje posle utakmice.

Predstoji pauza u prvenstvu zbog reprezentativnih obaveza, a nakon toga Vranjance očekuje teško gostovanje u Novom Pazaru.