Vranjanci ispali iz Kupa: Inđija - Dinamo 2:0

Fudbaleri Dinama iz Vranja ispali su iz Kupa Srbije porazom u Inđiji od istoimenog superligaša rezultatom 2:0 (2:0).

Inđijce je u vođstvo doveo Janjić u 25. da bi konačan rezultat utakmice postavio kapiten Dimitrov u poslednjem minutu prvog poluvremena.

Ovim porazom nisu se ostvarila obećanja Vranjanaca da će Inđiji "vratiti sa kamatom" što ih je u maju ove godine, u baraž dvomeču, iz Super lige poslala u niži rang takmičenja.

Dinamo je i prošle godine izgubio u ovoj fazi takmičenja od Crvene zvezde u Vranju istovetnim rezultatom.

Vranjanci se okreću mnogo važnijem takmičenju, prvenstvu Prve lige gde su trenutno prvi na tabeli sa 18 bodova.

Za vikend Dinamo će odigrati derbi u Beogradu protiv RFK Grafičara koji ima isti broj bodova kao Vranjanci, uz nešto slabiju gol razliku.

Grafičar je "filjala" šampiona Srbije Crvene zvezde, pa Dinamo neće imati nimalo lak zadatak da zadrži prvo mesto.