Vranjanci i dalje lideri Prve lige: Dinamo - Radnički Pirot 2:1 (1:1), REZULTATI, TABELA

Vranjski FK Dinamo savladao je ekipu Radničkog iz Pirota sa 2:1 (1:1), u meču 20. kola Prve liga Srbije u fudbalu.

Strelci za Dinamo bili su Suraka u 40. i Aleksandar Stojković u 55. minutu (iz penala), a gol za Radnički postigao je Jordan Jovanović u 20. minutu.

Dinamo je tako zadržao lidersku poziciju na tabeli, sa 4 boda prednosti u odnosu na Proleter (NS) i 5 bodova više od Metalca iz Gornjeg Milanovca.

Bežanija i Proleter odigrali su u Beogradu meč bez golova, dok je drugi direktan konkurent Dinamu za ulazak u Super ligu Metalac pobedio kao domaćin Slobodu iz Užica sa 2:0 (1:0).

Za sedam dana, Dinamo će u derbiju kola gostovati drugoplasiranom Proleteru u Novom Sadu, dok Metalac ide na noge Temniću 1924 koji se bori za opstanak u ligi.