Vranjanci bez finala Kupa Srbije u futsalu

Klub malog fudbala (KMF) Vranje neće igrati u finalu Kupa Srbije u futsalu, koje je zakazano za 27. april u Vranju, jer su u utorak poraženi na gostovanju u Novom Pazaru od istoimene domaće ekipe rezultatom 4:1 (2:0).

U sjajnoj atmosferi koju su domaći navijači priredili u dvorani Pendik, Novi Pazar je do poluvremena napravio prednost od dva gola razlike golovima Aleksandra Gavrilovića u 9. i Milana Mutavdžića u 17. minutu.

Novi Pazar je postigao i treći gol preko Vahida Kapidžije u 31. minutu.

Počasni gol za Vranjance postigao je Predrag Jovanović u 33. minutu, a konačnih 4:1 postavio je Mutavdžić drugim golom u 40. minutu.

Težak meč i pobeda protiv lidera na tabeli, ekipe Loznica Grad 2018, u subotu očigledno je ostavio traga i Vranjanci nisu imali snage za novi podvig u Novom Pazaru, kojeg su pre dva kola savladali sa 1:5.

Drugi finalista Futsal kupa Srbije biće poznat posle polufinalnog susreta između Loznice i Novog Sada, koji će biti odigran naknadno.

Finale Futsal kupa Srbije na programu je 27. aprila u Sportskoj hali u Vranju.