Futsaleri opet u pobedničkoj formi: Novi Pazar - KMF Vranje 1:5

Futsal tim KMF Vranje vratio se u pobedničku formu i kao gost slavio protiv Novog Pazara sa 1:5, u utakmici 15. kola Prve lige Srbije.

Vranjanci su stekli rano vođstvo golovima Nikole Dodića u 3. i 5. minutu.

Do kraja poluvremena domaći su uspeli da smanje rezultat golom Milana Mutavdžića u 8. minutu, ali je to bilo sve od Novopazaraca u ovom meču kada je reč o golovima.

Vranjanci su u nastavku još tri puta zatresli mrežu i to preko Miloša Trajkovića u 26. i 34. minutu (iz kaznenog udarca), te Nemanje Milosavljevića u 29.

"Fenomenalna predstava naše ekipe na uvek vrućem gostovanju.

Kompaktna, čvrsta, odlučna igra donela je našim momcima izuzetno vrednu pobedu za borbu za sam vrh tabele.

Domaćinu se zahvaljujemo na fer i korektnoj igri, toplom dočeku i pravom sportskom rivalstvu na terenu, a izuzetnom prijateljstvu dva kluba van terena.

Želimo im mnogo sreće u daljem takmičenju.

A, našim momcima od prvog do poslednjeg igrača i stručnom štabu zahvaljujemo što nam iz nedelje u nedelju priređuju ovako jake emocije", saopšteno je posle utakmice iz uprave vranjskog kluba.

Meč u Sportskoj dvorani Pendik u Novom Pazaru pratilo je oko 200 gledalaca.

KMF Vranje je posle ovog kola na drugom mestu tabele sa 31 bodom, Novi Pazar šesti sa 23 boda.