Siniša Stanković, član Atletskog kluba "Vranjski maratonci" u Vranju, postao je prvak Srbije u trci na 100 kilometara.
Na Paliću je za vikend održano takmičenjen, koje je imalo internacionalni karakter, a u okviru te trke održano je i državno prvenstvo.
U generalnom plasmanu Siniša je osvojio treće mesto, dok se u konkurenciji domaćih takmičara okitio zlatnim medaljom.
Pored toga veliki broj maratonaca vranjskog kluba učestvovao je na trci u Severnoj Makedoniji, na Prespanskom jezeru.
Naredno takmičenje za Vranjance biće u Novom sadu.
