Težak poraz KMF Vranje u prijateljskoj utakmici

Klub malog fudbala (KMF) Vranje visoko je poražen u subotu uveče od Vintersporta u Nišu sa 8:2, u prijateljskoj utakmici u prvenstvenoj pauzi.

Vranjanci su na taj način pokvarili utisak iz prvog prvenstvenog kola u kome su, prošlog vikenda u Vranju, savladali kragujevačkog Ekonomca, inače šampiona Srbije sa 8:4.

Iako su Vranjanci dva puta vodili u Nišu sa 0:1 i 1:2, u nastavku su odigrali stegnuto, praktično bez energije i motivacije.

Opravdanje donekle može biti izostanak nekoliko prvotimaca.

- Iskusnija postava domaćina preokrenula je rezultat do poluvremena i u istom ritmu privela utamicu kraju.

Treba napomenuti da je i domaća ekipa igrala bez nekoliko igrača.

Idemo dalje uzdignute glave - poručuju iz KMF Vranje.

Vinter sport je niški prvoligaš, a na startu elitnog futsal takmičenja prošlog vikenda savladali su kao gosti ekipu Nove Pazove sa 2:3.

KMF Vranje će prvenstvenu pauzu iskoristiti da odigra još jedan kontrolni meč i to već u ponedeljak 23. septembra kada će u sportskoj hali u Vranju od 20.30 časova dočekati KMF Leskovac.