Surduličani nemoćni protiv zahuktalog lidera: Radnik - Vojvodina 0:4 VIDEO

Uprkos optimističnim najavama, baziranim na prikazanim igrama u prva tri kola, surdulički Radnik lako je poražen kao domaćin od novosadske Vojvodine rezultatom 0:4 (0:3).

Strelci za Novosađane na gradskom stadionu u Surdulici bili su Eze u 17, Gemović u 19, Matić u 26. i Zukić u 83. minutu utakmice.

Radnik je polušanse imao pre vodećeg gola Vojvodine, ali su gosti "blickrigom" od 17. do 26. minuta praktično rešili meč.

Radnik je tokom čitavog susreta pokušavao uglavnom udarcima iz daljine ili iz prekida da ugrozi gol gostiju, ali bez uspeha.

Ulaz na utakmicu bio je besplatan, a bilo je prisutno oko 1.000 gledalaca.

Posle četiri odigrana kola Surduličani su jedanaesti na tabeli Super lige sa svega tri osvojena boda.