Srpska liga Istok: Četvrti uzastopni poraz Pčinje

Vranje - Fudbaleri Pčinje ostali su bez bodova posle poraza od 2:1 (1:1) na gostovanju Radničkom u Svilajncu, u utakmici 8. kola Srpske lige Istok.

Pčinja je skupo prodala svoju kožu u Svilajncu i mogla je da iznenadi domaćina, ali je rani gol Ace Pavlovića u 4. minutu na kraju bio presudan.

Na poluvreme se otišlo rezultatom 1:1, ali je na kraju ponovo Pavlović u 65. minutu doneo pobedu i peto mesto Svilajnčanima.

Ekipa iz Trgovišta, nakon četiri remija na startu lige, ovim neuspehom vezala je i četvrti uzastopni poraz.

Pčinja je posle ovog kola trinaesta na tabeli u ligi sa šesnaest klubova i ima samo 4 boda.

Iza su OFK Brzi Brod, Dunah Prahovo i niški Car Konstantin.

Narednog vikenda Pčinja će na svom stadionu u Trgovištu dočekati jedanaestoplasiranu Vlasinu i možda je to prilika za prvi trijumf u ovoj sezoni Srpske lige Istok.