Rukometaši raspucani na gostovanju: Kuršumlija - Vranje 19:29

Rukometaši Vranja 1957 pobedili su na gostovanju u Kuršumliji istoimenog B superligaša sa 19:29 (10:14), u utakmici 11. kola Super B lige Istok Zapad.

Vranjanci su krenuli silovito, vodili sa 5:10 i 6:11, da bi na poluvreme otišli sa prednošću od četiri gola.

I u drugom poluvremenu vranjski rukometaši su još pojačali tempo, tako da je razlika na kraju utakmice, protiv ekipe iz donjeg dela tabele, iznosila deset golova.

Najefikasniji kod Vranjanaca bio je Marko Ivančević sa 8 golova, a sa 5 se još istakao Stefan Pavlović.

Kod domaćih je ubedljivo najbolji igrač bio Nemanja Milutunović sa 12 postignutih golova.

Vranjanci su posle jedanaest kola drugi na tabeli sa 16 bodova, dok prvoplasirani Goč Merkur iz Vrnjačke Banje ima 22.

U nastavku lige nakon prvenstvene pauze Vranjanci će gostovati pretposlednjem Mladom Radniku u Požarevcu.