Poraz Vranjanaca u nastavku šampionata: Novi Pazar - Dinamo 3:0

Na gostovanju u Novom Pazaru, FK Dinamo Vranje izgubio je sa 3:0, od istoimene domaće ekipe, u utakmici 27. kola Prve lige Srbije.

Isti rezultat bio je i na poluvremenu.

U susretu kojim je za dva kluba, nakon vanrednog stanja i pandemije koronavirusa, nastavljen šampionat, domaćini su znatno uspešniji, a veliku prednost u prvih 45 minuta stekli su golovima Ertana Marovca u 26, Miloša Đokića u 35. i Dušana Živića u 39. minutu susreta koji je pogodio direktno iz kornera.

Dinamo je agilnije krenuo u nastavku utakmice, ali to nije krunisao barem počasnim pogotkom.

Vranjanci su uoči ovog meča najavili juriš na tri boda, ali i da će se domaćinu suprotstaviti sa kombinovanim timom u kome će šansu dobiti mlađi igrači iz omladinskog pogona.

Utakmica u Novom Pazaru igrala se bez prisustva publike zbog mera koje je uvela Vlada u vezi sa koronavirusom.

U ovom susretu ekipu Dinama nije vodio prvi trener Dragan Antić Recko, koji je nakon inficiranja koronavirusom u subotu imao negativan test i otpušten je iz bolnice u kućnu samoizolaciju.