Pedeset jedan autobus iz Vranja i Pčinjskog okruga krenuo je u subotu ujutro za Beograd na miting Srpske napredne stranke (SNS), saznaje Vranje news iz izvora u SNS-u.
Osim članova stranke i malobrojnih dobrovoljaca, najveći deo ljudi koji su krenuli put prestonice čine zaposleni u javnom sektoru, školama, zdravstvu, Simpu, Jumku, mnogim drugim državnim institucijama koji ne smeju da odbiju odlazak za Beograd, pa su morali, po paklenoj vrućini, da iz straha od gubitka posla uđu u autobus.
Značajan deo ljudstva koji je ispunio autobuse čine i socijalno ugrožene kategorije, kojima sendvič i dnevnice verovatno znače u svakodnevnoj borbi za goli život.
Podsećanja radi Vučić i Srpska napredna stranka u subotu, u nikad podeljenijoj Srbiji, u kojoj oni sami svake sekunde produbljuju te podele, organizuju miting pod ironičnim sloganom - "Srbija, jedna porodica".
Naprednjaci su najavili da će u nedelju, navodno, "biti predstavljeni naziv izborne liste i deo političkog programa SNS".
