Novi poraz Vranjanaca: Dinamo - Proleter 2:4 (1:1), VIDEO

Vranjski Dinamo izgubio je od novosadskog Proletera sa 2:4 (1:1), u utakmici 14. kola Super lige Srbije u fudbalu.

Na Gradskom stadionu u Surdulici prvo poluvreme završeno je rezultatom 1:1.

Gosti su poveli preko Čolovića iz penala u 4. minutu, a izjednačio je Dimitrov u 13.

U 71. minutu gosti su drugi put došli u vođstvo preko Čolovića, ponovo sa bele tačke, na 3:1 uvećao je Mirosavljev u 84. minutu, da bi isti igrač u 89. minutu povisio na 4:1.

Na 4:2 smanjio je Dimitrov svojim drugim golom u prvom minutu ekstra vremena.

Prvi trener Dinama Dragan Antić susret je pratio sa tribina zbog suspenzije od dva meča.

Posle ovog meča Dinamo je poslednji, 16. na tabeli sa 7 bodova i sve je dalje od najbližih takmaca u borbi za opstanak.

Spartak je 15. sa 10 bodova, a Voždovac i Radnik na 13. i 14. mestu imaju po dvanaest bodova.

Direktni konkurenti Dinama sa začelja Spartak i Zemun odigrali su u sredu u Subotici nerešno 2:2

Zemun je 10. na tabeli Super lige sa trinaest bodova.

Foto ilustracija Vranje News Milenkovićeva uskršnja čestitka »

Gradonačelnik Vranja Slobodan Milenković čestitao je sugrađanima najradosniji hrišćanski praznik - Uskrs, saopšteno je i...