Kanonada u Beleku: Dinamo - Slovačko 4:4 (VIDEO)

Vranjski Dinamo odigrao je u nedelju nerešeno 4:4 (2:0) sa češkim superligašem Slovačko, u pripremnom meču za prolećnu sezonu Super lige u turskom Beleku.

Dinamo je odlično počeo utakmicu i posle prvog poluvremena vodio sa 2:0, golovima Nikole Popovića u 20. i 36. minutu.

Gosti su krenuli agilnije u drugoj polovini utakmice i najpre preko Kadleca (55. minut) i Diviša (63. minut) uspeli da izjednače, da bi Sadilek u 65. minutu u potpunosti preokrenuo rezultat.

No, ubrzo je grčki internacionalac u redovima Dinama Lefteris Matsoukas poravnao na 3:3, da bi Božidar Veškovac opet doveo Dinamo u vođstvo u 80. minutu susreta.

Konačan rezultat 4:4 postavio je Olšanski dva minuta pre kraja regularnog toka utakmice.

- Veoma zanimljiva utakmica danas u turskom Beleku protiv češkog superligaša.

Naša ekipa uspela je čak četiri puta da pogodi protivnički gol, efikanost za svaku pohvalu.

Ipak, posle nekoliko izmena u drugom poluvremenu primili smo isto toliko golova.

Nesrećno smo u finišu utakmice ostali bez pobede, iako rezultat u ovakvim utakmicama nije u prvom planu - poručili su iz Dinama posle meča preko svoje Fejsbuk stranice.