Jovanović: Poluvreme dobre igre nedovoljno za pobedu Dinama (VIDEO)

Pomoćni trener Dinama Radmilo Raca Jovanović izjavio je posle poraza Vranjanaca u utakmici sa Proleterom (2:4), koju je Dinamo kao domaćin odigrao na Gradskom stadionu u Surdulici, da mu je žao zbog poraza, jer je njegova ekipa "odigrala mnogo dobro prvo poluvreme".

- Penale za goste neću da komentarišem, dok ne pogledam snimke.

Mogu samo da napomenem da imamo informacije da su neki ljudi rešili da mi budemo ti koji će ispasti iz Super lige.

Ako je taj Tončev toliko spretan, neka nas isteraju.

Mi ćemi i dalje raditi u interesu Dinama i Vranja i niko neće naštetiti klubu dok smo Dragan Antić i ja tu - kazao je Jovanović, ukazujući da nema posebne primedbe na suđenje protiv Proletera (osim nejasnih situacija kod penala), ali da statistika pokazuje da je Dinamo poprilično oštećen od sudija u ovoj polusezoni.

- Posle našeg vođstva, ali i brzog izjednačenja Dinama, utakmica je mogla da ode u sasvim drugom pravcu, jer je domaćin bio opasniji u prvom poluvremenu posle tog izjednačenja - izjavio je posle utakmice šef stručnog štaba novosadskog Proletera Dragan Radojičić.

- Mi smo posle tog penala i ranog vođstva stali, jedva sam čekao poluvreme da iskorigujemo neke stvari.

U drugom je sve bilo bolje -rekao je trener gostiju iz Novog Sada na konferenciji za medije.

On se zahvalivo fudbalerima domaćina na fer i korektnoj igri.

- Dinamu su bili preko potrebni bodovi, ali su bili neophodni i nama.

Očekivao sam jedno od najtežih gostovanja i to se obistinilo.

Pribojavao sam se znajući mentalitet ljudi iz Dinamovog stručnog štaba i njihovu motivisanost u ovom momentu.

U drugom poluvremenu smo se stabilizovali, izdržali pritiske, uspeli da realizujemo svoje šanse i obezbedimo pobedu.

Krivo mi je što smo neoprezno primili drugi gol, ali imali smo težak period i veći broj utakmica u poslednje vreme, pa su greške donekle razumljive.

Želim sve najbolje Dinamu i nadam se da će obezbediti opstanak - kazao je Radojičić.