Šok terapija za sada bez rezultata: Radnik - Proleter 0:0

Šok terapija u vidu promene šefa stručnog štaba nije pomogla surduličkom superligašu Radniku da se trgne iz letargije i ostvari pobedu na domaćem terenu protiv novog superligaša Proletera iz Novog Sada - bilo je 0:0.

Nakon odlaska Mladena Dodića, ekipu je vodio Goran Kocić, ali Radnik nije prikazao mnogo toga novog u igri.

U prvom delu utakmice igralo se egal, sa malim brojem gol prilika.

U 20. minutu igrač radnika Keremeh izašao je ispred Vesića, ali je šutirao pravo u golmana Proletera.

Osam minuta kasnije ofanzivni desni bek Radnika Siniša Mladenović šutirao je sa dvadesetak metara, metar, dva iznad prečke.

U nastavku, domaći su krenuli odlučnije ka golu gostiju sa željom da što pre postignu gol, ali je odbrana Proletera odolela.

Gosti iz Novog Sada za 90 minuta nisu uputili nijedan šut u okvir gola, niti su imali i jedan korner.

Radnik – Proleter 0:0

Gradski stadion u Surdulici; gledalaca: 500.

Sudija: Novica Anđelovski (Kačarevo).

Žuti kartoni: Stamenić, Lumbulić, Bukorac (Proleter).

RADNIK: Vasiljević -, Mladenović 7, Žarković 7, Stevanović 7, Milovanović 7, Ristović 6,5, (od 67. Pavlović 7), Čubrilo 6,5 (od 78. M. Stojanović 6,5, F. Stojanović 7, Pantelić 7, Keremeh 7, Zlatanović 7.

PROLETER: Vesić 7, Čović 6,5, Lumbulić 6, Andrejević 6, Čolović 6, Mirosavljev 6, Tanasin 6,5, Bukorac 6, (od 64. Plavšić 6), Ćuković 6, Mićić 6,5, Stamenić 6 (od 76. Vukobratović 6).

U nedelju se u mečevima 7. kola Super lige Srbije sastaju Spartak - Dinamo (17h) u Kuli, u Novom Sadu igraju Vojvodina i Crvena zvezda od 19 časova, a u Beogradu od 21 sat Partizan i Bačka.

SUPERLIGA SRBIJE - 7. KOLO (rezultati subotnjih utakmica)

ZEMUN: Zemun - Rad 1:0 (0:0)

BEOGRAD: Čukarički - Radnički 1:1 (1:1)

LUČANI: Mladost - Mačva 1:2 (1:1)