Brnabić: Vranje prešlo pedeset odsto vakcinisanih

Predsednica Vlade Ana Brnabić saopštila je da su Vranje, Dimitrovgrad i Vrbas prešli brojku od 50 odsto vakcinisanog punoletnog stanovništva.

Brnabić je na svom Twitter nalogu napisala da su "vrlo blizu" i Nova Varoš, Loznica i Kraljevo.

Ona je dodala da očekuje da će i oni preći 50 procenata vakcinisanih u narednih 48 sati.

Precizirala je da beogradske opštine Stari Grad i Savski venac "imaju više od 70 odsto punoletnih gradjana koji su vakcinisani".

Najnovije vesti

Foto Vranje news Bez vode Dunavska i Koštanina »

Bez vode su u petak ulice Koštanina i Dunavska, zbog sanacije kvara na vodovodnoj mreži, saopšteno je iz JP "Vodovod" u...