Tri zlata za karatiste Feniksa na međunarodnom turniru u Kraljevu

Ognjen Ilić i braća Petar i Boris Škrobonja, članovi vranjskog Karate kluba Feniks, osvojili su tri zlatne medalje u kategorijama kate pojedinačno na Međunarodnom karate turniru "16. Champion of Kraljevo".

Na takmičenju je učestvovalo 420 takmičara iz 40 klubova iz Bosne i Hercegovine, Makedonije i Srbije.

Podsećanja radi, prošlog vikenda Luna Mitrović iz Feniksa osvojila je zlatnu medalju u katama pojedinačno, dok su se u ekipnoj konkurenciji (kate) Maša Dončić, Vila Stanković i Maša Ilić takođe domogle zlata na "Dvadesetom internacionalnom ENPI karate kupu" u Subotici.

Maša Dončić je na istom takmičenju osvojila srebro u pojedinačnoj, kao i Vila Stanković, Maša Ilić i Strahinja Tasić bronzane medalje u kategoriji kate pojedinačno.