Surduličani sedmi u Super ligi: Radnik - OFK Bačka 3:2 (2:1)

Fudbaleri surduličkog Radnika pobedili su OFK Bačku sa 3:2 (2:1) na Gradskom stadionu u Surdulici, u utakmici 21. kola Super lige Srbije.

Radnik je poveo golom Igora Zlatanovića u 10. minutu susreta, ali je već nakon pet minuta Luka Mićić poravnao rezultat na 1:1 i vratio goste u egal.

Surduličani su došli u novo vođstvo preko veznjaka Milaa Stojanovića, golom iz penala u 38. minutu utakmice.

Radnik je u drugom poluvremenu uvećao vođstvo na 3:1, a strelac je bio makedonski internacionalac Zoran Danoski u 51. minutu.

U 70. minutu fudbaler Bačke Srđan Grabež smanjio je na 3:2 i postavio, ispostavilo se, konačan rezultat utakmice.

Radnik je sada na sedmom mestu Super lige i tu će zasigurno ostati, barem dok odloženi, međusobni meč ovog kola ne odigraju dve novosadske ekipe Vojvodina i Proleter (Vojvodina je formalno domaćin), koji na osmom i devetom mestu imaju bod manje od Radnika.

OFK Bačka je trenutno dvanaesta sa 18 bodova.