Surduličani s igračem manje do boda: Kolubara - Radnik 1:1 VIDEO

Vranje - Nakon remija na startu sezone sa Metalcem na domaćem terenu, fudbaleri surduličkog Radnika ostvarili su još jedan nerešen rezultat, ovog puta na gostovanju novom superligašu Kolubari u Lazarevcu - bilo je 1:1 (1:0).

Lazarevčani su poveli već u 3. minutu preko Vučetića, posle velike greške odbrambenog igrača Radnika Jokića.

Kolubara je dominirala u prvom delu prvog poluvremena i imala nekoliko veoma zrelih šansi, a Radnik se pritiska oslobodio tek u samom finišu.

U nadoknadi prvog vremena čak je Jokić imao šansu da poravna rezultat, ali šutirao preko gola Lazarevčana.

Trener Radnika Bondžulić, nezadovoljan igrom svog tima, promenio je čak tri fudbalera u poluvremenu.

Stvari se po njegov tim nisu dobro razvijale ni nakon toga, posebno zbog isključenja Oreščanina u 53. minutu.

Međutim, Radnik je sa desetoricom na terenu imao blagu inicijativu na terenu.

Šanse su propustili Bogdanovski (dva puta), Milovanović i Lukić.

Golman Lazarevčana Puletić kapitulirao je konačno u 74. minutu kada je Radmanovac nakon kornera rezerviste Lukića bio najviši u skoku pred golom gostiju i doneo Radniku vredan bod.

Kolubara je potom probala da dođe do celog plena, ali domaći igrači nisu uspeli da postignu gol.

Surduličani sa dva boda na svom kontu dočekaće u narednom kolu ekipu niškog Radničkog.

Nišlije na početku prvenstva demonstiraju dobru formu.

U prvom kolu remizirali su sa Spartakom na gostovanju u Subotici, dok su u drugom bili sigurni kao domaćini protiv kruševačkog Napretka (4:2).