Surduličani i dalje bez pobede u Super ligi: Radnik - Kolubara 0:0

Vranje - Radnik iz Surdulice ni u petom kolu nije uspeo da dođe do trijumfa u fudbalakoj Super ligi Srbije - kao domaćin odigrao je samo 0:0 protiv ekipe Kolubare iz Lazarevca.

Ni promena trenera i dolazak Dragana Radojičića nisu mnogo promenili po Radnik u rezultatskom smislu, pa čak ni činjenica da je prvo poluvreme obeležilo isključenje fudbalera Kolubare Nemanje Nikolića koji je u 37. minutu, jer Surduličani nisu ispeli da iskoriste brojčanu prednost.

Čak i brojčano inferiornija Kolubara je imala odličnu priliku da povede u 61. minutu, ali je prečka spasila Surduličane posle gužve u šesnaestercu domaćih.

Usledio je korner za goste, ali se ekipa Radnika još jednom odbranila.

Surduličani su pokušavali da stvore pritisak pred golom Kolubare, imali nekoliko prilika, ali je golman gostiju Stanivuković bio na visini zadatka i ima velike zasluge što se Kolubara iz Surdulice vraća sa bodom.

Radnik je u pet kola upisao samo dva od mogućih petnaest bodova i nalazi se na pretposlednjem petnaestom mestu na tabeli.

U sledećem kolu Surduličani će gostovati Mladosti u Lučanima.