Stankoviću polomljena noga, Radnik remizirao sa Novim Pazarom

Surdulički superligaš radnik remizirao je u pripremnom meču sa Novim Pazarom, bilo je 1:1 (0:0).

Strelac vodećeg gola za Surduličane bio je Zlatanović u 46. minutu, a konačnih 1:1 postavio je Hazim Hadžibulić u 48.

Prijateljski duel sa Novopazarcima ostaće međutim u senci teške povrede fudbalera Radnika Miloša Stankovića.

Naime, već u drugom minutu meča Stanković, desno krilo tima iz Surdulice, doživeo je izuzetno tešku povredu u vidu dvostrukog preloma noge.

Surduličani poslednji pripremni meč pred početak jesenjeg dela šampionata Super lige igraju protiv vranjskog Dinama.

U prvoj pripremnoj utakmici u okviru ovog ciklusa priprema, Surduličani su izgubili od Dinama na stadionu Jumka u Vranju sa 2:1.

Radnik je tokom priprema na Kopaoniku savladao domaći FK Kopaonik sa 3:0, a izgubio od superligaša Bačke rezultatom 1:0. Pre odlaska na pripreme na Kopaonik, Radnik je posle poraza od novog superligaša Dinama u Vranju (2:1), u Sportskom centru FSS U Staroj Pazovi savladao ruskog premijerligaša Rubin iz Kazanja sa 1:0.