Srpskoligaš iz Trgovišta poražen u Popovcu: Budućnost - Pčinja 2:1

Vranje - Fudbaleri Pčinje iz Trgovišta poraženi su sa 2:1 (0:0) od Budućnosti u Popovcu, u utakmici 2. kola prvenstva Srpske lige Istok.

Prvo poluvreme završilo se bez golova, a Pčinja je u vođstvo došla preko Marjana Petrovića, koji je u 54. minutu pogodio sa bele tačke.

Stigao je brz odgovor Popovčana, jer je samo tri minuta kasnije Bogdanović poravnao na 1:1.

Do dva minuta pre kraja vodila se prava rovoska borba na terenu, kada je domaćin golom Mladenovića osvojio sva tri boda.

Pčinja je igrala u sastavu Petrović, Vasilković, Smiljković, (Manasijev), Velinović, (Hristić), Krstić, Tasić, Arsić, (Savić), Trajković, (Ilić), Mitrović, V. Spasić, N. Spasić, (M. Petrović).

Pčinja je posle ovog poraza ostala na tri osvojena boda iz prvog kola protiv Jedinstva iz Kruševca i trenutno zauzima osmo mesto na tabeli Srpske lige Istok.

U 3. kolu jedini tim iz Pčinjskog okruga u ovoj ligi će u Trgovištu dočekati kruševačkog Trajala, koji je u prva dva kola osvojio maksimalnih šest bodova.