Srpskoligaš iz Trgovišta na silaznoj putanji: Pčinja - Jagodina 1:2 VIDEO

Vranje - Posle serije remija na startu Srpske lige Istok, fudbaleri Pčinje su u seriji od tri poraza, a najnoviji su doživeli u 7. kolu na svom terenu od GFK Jagodine - 1:2 (1:1).

Gosti su poveli posle smušene reakcije odbrane Pčinje, nakon prekida.

Izjednačujući gol za ekipu iz Trgovišta postigao je Jugoslav Mitrović, kroz pas igru, posle izvanredne akcije domaćina.

Tim se rezultatom otišlo na odmor.

Gosti su sredinom drugog poluvremena, posle jednog kornera i centaršuta u srce šesnaesterca, došli do novog vođstva, ponovo nakon udarca glavom.

Ispostavilo se da im je to bilo dovoljno za osvajanje tri boda na stadionu u Trgovištu.

Posle sedam kola Pčinjani su trinaesti od šesnaest ekipa u ligi sa 4 boda.

Iza njih su jedino OFK Brzi Brod, Dunav iz Prahova i niški Car Konstantin.

Radnički iz Pirota iz sedam kola ima sedam pobeda i ubedljivo vodi na tabeli Srpske lige Istok.

Ekipa iz Trgovišta u narednom kolu gostovaće osmoplasiranom Radničkom u Svilajncu.

Snimak cele utakmice između Pčinje i GFK Jagodine možete pogledati u nastavku, u video materijalu kluba iz Trgoviša.