Sedmi poraz Surduličana u deset kola: Radnik - Čukarički 0:4 VIDEO

Vranje - Porazom od Čukaričkog (0:4) na svom Efbet stadionu u Surdulici, fudbaleri Radnika nastavili su seriju loših rezultata u ovogodišnjem šampionatu Super lige Srbije.

Brđanima je to bila šesta pobeda od starta lige, dok Radnik nema nijednu (sedam poraza i samo tri nerešene utakmice).

Surduličani su bili bez snage i umeća da se suprotstave superiornom gostu, tako da je sve bilo rešeno već sredinom prvog poluvremena.

Najpre je Docić sa bele tačke postigao prvi gol u 8. minutu, a u 15. je N'Diaje duplirao prednost Čukaričkog.

Kada je Badamosi u 20. minutu lobovao Ranđelovića sa 40 metara i povisio na 3:0 sve je bilo jasno.

Tim se rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku utakmice, N'Diaje je drugim golom u 74. minutu meča postavio konačnih 0:4 za goste.

Radnik je uoči ovog kola raskinuo saradnju sa šefom stručnog štaba Draganom Radojičićem.

To je bila druga smena trenera od početka sezone, nakon što je prethodno smenjen Aleksandar Linta.

Surduličani su ubedljivo najslabija ekipa lige sa samo tri osvojena boda u deset odigranih kola.

Nešto je bolja Mladost GAT iz Novog Sada sa 5, dok kruševački Napredak ima 8 bodova.

Radnik bi, prema najavama, i u narednoj utakmici trebalo da vodi Sekula Rašiovan, donedavno Radojičićev pomoćnik na klupi Surduličana.

Sledećeg vikenda Radnik će gostovati devetoplasiranom Javor Matisu u Ivanjici.