Remi Morave i Nebeskih anđela, Dinamo Jug od danas može na čelo zone

Nebeski anđeli iz Vranja odigrali su nerešeno 1:1 (0:1) protiv SFK Morave na gostovanju u Vladičinom Hanu, u utakmici 20. kola fudbalske Zone Jug.

Vranjanci su protiv odličnih Hančana odigrali još jedan vrlo dobar meč.

Poveli su u 34. minutu preko Nemanje Cvetkovića, što je bio i rezultat poluvremena.

Vanjanci su imali vođstvo sve do 65. minuta, kada je najbolji igrač i strelac Hančana Marjan Petrović poravnao na 1:1.

Ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat utakmice.

Šef stručnog štaba vranjskog tima Branimir Stošić rekao je posle utakmice za Vranje News da je njegov tim pružio još jednu dobru igru protiv veoma čvrste i snažne ekipe Morave.

"Nažalost, nismo iskoristili nekoliko veoma izglednih prilika za gol i možemo da žalimo za još dva boda u ovom meču.

Ali, ako nastavimo u prvenstvu sa ovakvom igrom, doći će i bodovi", konstatuje Stošić za naš portal.

Preostala dva tima iz Pčinjskog okruga u ovoj ligi svoje utakmice odigraće u nedelju u 15 časova.

Dinamo Jug iz Vranja ima veliku šansu da se trijumfom u Lebanu protiv Radana izdvoji na čelu tabele i stekne tri boda prednosti ispred Jedinstva iz Bošnjaca, koje je u subotu poraženo na gostovanju u Leskovcu od Sloge sa 5:2.

To neće biti nimalo lak zadatak, jer je i Radan u vrhu tabele (na sedmom mestu imaju 34 boda).

U nedelju će igrati i Mineralac, koji će na svom stadionu u Vranjskoj Banji dočekati pretposlednjeg Jastrepca iz Blaca, koji ima samo 8 bodova.

Sve osim pobede Banjčana bilo bi veliko iznenađenje.

Trenutno stanje na tabeli pogledajte u nastavku.