Radniku bod u Milanovcu, umalo tuča dva trenera VIDEO

Vranje - Fudbaleri surduličkog superligaša Radnika odigrali su nerešeno 1:1 (0:1) protiv Metalca u Gornjem Milanovcu, u utakmici 12. kola Super lige.

Surduličani su došli u vođstvo već u 19. minutu golom najboljeg strelca ekipe Milana Makarića sa bele tačke.

Metalac je u napetoj utakmici sa mnogo šansi na obe strane uspeo da poravna na 1:1 u 76. minutu susreta preko Sava Arambašića.

Utakmicu je obeležio incident kada je jedan od fudbalera sa klupe Metalca odgurnuo igrača Radnika dok se ovaj spremao da izvede aut.

U gužvi koja je nastala došlo je i do fizičkog kontakta dva trenera - domaćeg Žarka Lazetića i Radnikovog stratega Slavoljuba Đorđevića, nekada ljutih rivala u redovima Partizana i Zvezde, ali su se strasti ubrzo smirile.

Radnik je trenutno petnaesti na tabeli Super lige sa 14 osvojenih bodova.

U narednom 13. kolu Radnik će u nedelju biti domaćin aktuelnom šampionu Crvenoj zvezdi na Gradskom stadionu u Surdulici.