Radnik protiv Partizana odolevao samo poluvreme 2:0 (0:0)

Fudbaleri surduličkog Radnika poraženi su sa 2:0 (0:0) na gostovanju u Humskoj od beogradskog Partizana, u prvoj nedeljnoj utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Prvo poluvreme završeno je bez golova, da bi u nastavku najpre Marko Jevtović bio siguran sa bele tačke, da bi Nemanja G. Miletić posle dva minuta potvrdio trijumf crno-belih.

Radnik je posle ovog poraza ostao na 11. mestu sa 33 boda.

Sada u srpskom šampionatu sledi pauza zbog obaveza reprezentacija, pa će se ekipe vratiti 31. marta – Partizan gostuje u Bačkoj Palanci, dok Radnik dočekuje Javor Matis.