Prvi poraz Pandica u Vranju: OK Panda - Kuršumlija 1:3

Odbojkašice OK Panda pretpele su možda i neočekivano prvi poraz na domaćem terenu u ovoj sezoni od ekipe Kuršumlije rezultatom 1:3, u veoma neizvesnoj utakmici 8. kola Druge odbojkaške lige Istok, koja je odigrana pred punim tribinama sale Medicinske skole u Vranju.

Gošće, koje zauzimaju šestu poziciju na tabeli, bile su iznenađujuće dobre u prva dva seta (16:25, 22:25), da bi "pandice" dobile treći bez problema (25:18) i ulile sebi dozu nade za preokret koja je međutim raspršena ubedljivom igrom Kuršumlijki u četvrtom setu (19:25).

Pandice su posle ovog kola pale na treće mesto na tabeli sa 18 bodova, ali su i dalje u igri za najviši plasman.

OK Zaječar ima 19, a lider prvenstva niška Desetka 21.

U sledećem kolu Pandice će gostovati ekipi Knjaževca, a utakmica će biti odigrana u subotu 8. decembra od 19 časova.

Juniorsko prvenstvo Srbije 4. kolo: ŽOK Topličanin - Ok Panda 1:3 (pandice imaju četiri pobede u četiri kola)

Kadetsko prvenstvo Srbije 4. kolo: OK Vlasina (Vlasotince) - Ok Panda 0:3