Porazi srpskoligaša iz Pčinjskog okruga

Vranje - Trgoviška Pčinja i Morava iz Vladičinog Hana izgubili su svoje utakmice 16. kola Srpske fudbalske lige Istok.

Od Pčinjana je u Paraćinu bio bolji SFS Borac, koji je još u prvom poluvremenu rešio pitanje pobednika, a na kraju je bilo - 3:1 (3:1).

Za domaćine su pogađali Pavlović u 12, te Rajković iz penala u 39. i 43. minutu.

Počasni gol za Pčinju postigao je Stoiljković u 18. minutu susreta.

Hanska Morava poražena je kao domaćin od trinaestoplasiranog Jedinstva iz Paraćina sa 0:2 (0:1).

Strelci za goste bili su Jovanović u 36. i Marković u 59. minutu.

Pčinja je posle najnovijeg poraza četrnaesta sa 20 bodova, dok su Hančani sedamnaesti sa 13.

U sledećem kolu ekipi iz Trgovišta na noge dolazi četvrtoplasirani Radnički iz Svilajnca koji ima 35 bodova.

Morava će u Medoševcu kod Niša imati težak zadataka protiv protiv osmoplasirane Mladosti.