Osamnaest medalja za Karate klub Vranje na Ippon kupu u Leskovcu

Četiri zlatne, tri srebrne i jedanaest bronzanih, ukupno osamnaest medalja, osvojili su karatisti Karate kluba Vranje na međunarodnom Ippon kupu koji je proteklog vikenda održan u Leskovcu.

Vranjski klub nastupio je na ovom takmičenju sa 18 takmičara.

Zlatne medalje osvojili su Una Stajić, Dunja Jovanović, Bogdan Janjić i Luka Atanasović.

Srebrna odličja pripala su Pavlu Cvetkoviću, Iliji Krstiću i Jovanu Baboviću.

Bronzane medalje su osvojili Kalina Kostadinović, Vera Ristić, Tara Apostolović, Kosta Kocić, Jefimija Babović, Filip Stajić, Viktor Ristić, Maja Popović, Rastko Asanović, Kalina Đorđević i Neva Mitić.

Trener Ratko Krstić rekao je posle ovog kupa za Vranje News da je prezadovoljan ostvarenim.

"Nakon takmičenja, naša deca su nagrađena odlaskom na bazen.

Zahvaljujemo se Leskovčanima na dobrom domaćinstvu", rekao je Krstić.

Na ovom kupu učestvovalo je 850 takmičara iz 44 kluba Bugarske, Makedonije, Crne Gore, BiH i Srbije.

Sledeće takmičenje za vranjske karatiste iz ovog kluba biće u Šapcu, a potom će uslediti odlazak u Italiju gde će se od 29. marta do 3. aprila održati Evropsko prvenstvo u karateu.