Konačno pobeda: Zemun - Dinamo 1:2 (1:1)

Fudbaleri vranjskog Dinama pobedili su u gostima Zemun sa 1:2 (1:1), u utakmici 21. kola Super lige Srbije.

Zemun je od starta krenuo agresivno, jer je domaćinima pobeda bila preko potrebna i već u 15. minutu poveo sa 1:0 golom Nemanje Vučića.

U 45. minutu vezni igrač Dinama Mlađan Stevanović izjednačio je na 1:1 i sa tim rezultatom otišlo se na odmor.

Fudbaler Dinama Davor Nedeljković golom u 65. minutu preokrenuo rezultat u korist Dinama na 1:2 i postavio konačan rezultat utakmice.

Vranjanci u Zemunu nisu mogli da računaju na Propadala, Onimisija i Stojkovića.

Dinamo je ostvario pobedu posle jedanaest kola tokom kojih je imao osam uzastopnih poraza.

Poslednji put su prvenstveni bod osvojili kao domaćini protiv OFK Bačke (1:1) 21. oktobra ove godine.

Utakmicu u Zemunu sudio je Zoran Široki.

Dinamo je ove sezone, u 6. kolu, savladao Zemunce kao domaćin sa 1:0, golom Dimitrova, čime je vranjski tim ostvario prvu, istorijsku pobedu za klub u premijernoj sezoni u Super ligi Srbije.

Vranjski klub je i dalje poslednji, šesnaesti na tabeli Super lige sa 10 osvojenih bodova, dok je Zemun na 14. mestu sa 15 bodova, koliko ima i petnaestoplasirani Rad.