Još jedan remi u Antaliji: Radnik - Jenisej 1:1 (VIDEO)

Surdulički superligaš Radnik ostvario je još jedan remi na pripremama u Antaliji, ovog puta protiv ruskog Jeniseja iz Krasnojarska bilo je 1:1.

Radnik se sasvim dobro suprotstavio ruskom premijerligašu, čak imao vođstvo preko Stefana Nikolića (19. minut), ali su Rusi izjednačili golom Mihaila Komkova u 54. minutu.

Trener Radnika Milan Milanović je i u trećem meču isprobao gotovo sve fudbalere.

Surduličani su ponovili rezultat iz meča sa bugarskim Botevom, dok su u prvoj proveri pobedili južnokorejski Pohang sa 3:1.

Sledeći pripremni meč Surduličani će odigrati 2. februara protiv ukrajinskog FC Vorska Poltava UA.

Podsećanja radi, Radnik je jesenji deo prvenstva završio sa 28 bodova iz 21 odigranog kola.

Nalazi se na devetoj poziciji tabele Super lige, a sedmoplasirani Proleter i osmoplasirana Vojvodina imaju isti broj bodova kao i Surduličani.

Radnik se sa izglednim šansama za plasman među osam na kraju ligaškog dela kandidovao za plej-of Super lige.

Generalnu probu za početak prolećnog dela sezone imaće protiv vranjskog Dinama 9. februara.

Super liga se nastavlja 16. februara kada će Radnik imati veoma važan meč protiv Proletera u Novom Sadu