Jagodinkama samo set: Panda - Jagodina 3:1

Posle poraza od Dubočice u Leskovcu u prethodnom kolu, odbojkašice OK Panda obradovale su svoje navijače pobedom protiv Jagodine, u utakmici 16. kola Druge odbojkaške lige za žene koja je za vikend odigrana u sali Medicinske škole u Vranju.

Nakon što su lako dobile prvi set (25: 14), pandice su se malo opustile, pa su gošće iz Jagodine uspele da izjednače (24:26).

Pandice opet zaigrale odlučnije i dobile treći set sa 25;15, a potom i četvrti sa 25:23.

Kako su u ovom kolu i niška Desetka i leskovačka Dubočica trijumfovali na strani, Pandice su ostale na trećem mestu sa 37 bodova.

Leskovčanke na drugom imaju dva boda više, a Desetka je 7 bodova ispred Vranjanki.

U 17. kolu Panda će gostovati šestoplasiranom Boru, dok će dve prvoplasirane ekipe Dubočica i Desetka odigrati derbi kola u Leskovcu.