Hrabri Surduličani, šampion strepeo do kraja: Zvezda - Radnik 2:1 (VIDEO)

Fudbaleri surduličkog Radnika poraženi su od šampiona Crvene zvezde u četvrtfinalnoj utakmici Kupa Srbije sa 2:1.

Crveno beli su odigrali rutinsku utakmicu, ali na kraju strepeli za rezultat.

Golove za šampiona Srbije postigli su Ivanić u 17. i Ben u 43. minutu, a Radnik, koji je igrao veoma hrabro u drugom poluvremenu, uspeo da smanji rezultat u 90. minutu iz penala preko Igira Zlatanovića.

Pored šampiona Srbije među četiri najbolje ekipe u Kupu plasirali su se Partizan, niški Radnički i lučanska Mladost.

Ekipu Radnika već u subotu od 16 časova očekuje težak prvenstveni meč u Surdulici gde će dočekati kruševački Napredak u sklopu 27. kola Super lige.

Radnik se bori za učešće u plej of-u i neophodne su mu pobede na domaćem terenu.

Napredak je u prošlom kolu na svom terenu odigrao nerešeno sa Vojvodinom (0:0).

Surduličani su u prethodnom kolu poraženi od Spartaka u Subotici sa 3:2.

Radnik je sada osmi na tabeli Super lige sa 32 boda, a Napredak šesti sa 35.