Futsaleri ubedljivi na premijeri: SAS - KMF Vranje 1:6

Klub malog fudbala (KMF) Vranje, jesenji prvak Prve futsal lige, najeltinijeg futsal takmičenja u Srbiji, nastavio je u istom ritmu na premijeri drugog dela šampionata pobedom u Zrenjaninu nad SAS-om sa 1:6 (1:2).

Vranjance je u vođstvo doveo novajlija Milovac u 12. minutu, da bi domaćinima samo minut kasnije izjednačenje doneo Radenković.

Novo vođstvo i rezultat s koji se otiđlo na poluvreme vranjskom timu je doneo Spasić u 17. minutu.

U nastavu su za Vranje pogađali Janjić u 23, Aleksić u 39. i 40. minutu i Spasić svojim drugim golom, takođe u 40. minutu.

Iz KMF Vranje su posle meča poručili da "nastavljaju tamo gde su stali" na kraju prvog dela prvenstva.

"Iako desetkovani, bez pet prvotimaca, uspeli su naši momci da zabeleže pobedu na otvaranju drugog dela prvenstva.

Igrali smo maksimalno skoncentrisano i odgovorno do kraja, rezultat sve govori.

Protivniku se zahvaljujemo na fer i korektnoj borbi i želimo im puno sreće u nastavku šampionata", navode iz KMF Vranje.

Vranjski time je posle pobede u Zrenjaninu i dalje lider na tabeli Prve futsal lige sa 29 bodova.

Loznica Grad 2018 ima 24, uz utakmicu manje.

Kup, pa derbi

KMF Vranje se posle pobede u Zrenjaninu okreće obavezama u Kupu Srbije. Već u sredu ekipu očekuje gostovanje Hramu u Beogradu. Posle toga, uslediće prvenstvena poslastica - derbi utakmica u Loznici protiv direktnog konkurenta za prvo mesto u šampionatu.

"Nadamo se da ćemo do vikenda uspeti da kompletiramo redove i da će se povređeni igrači oporaviti do tada", naveli su iz KMF Vranje.