Futsaleri jedva pobedili: KMF Vranje - SAS 6:5

KMF Vranje pobedio je kao domaćin ekipu zrenjaninskog SAS-a sa 6:5 (2:2), u utakmici 3. kola Prve futsal lige Srbije.

Za vranjski tim su se u listu strelaca upisali Krstić u 7. i 38. minutu, Janjić u 11, Jovanović u 23. i 38. i Spasić u 24. minutu.

Za goste su golove postogli Radenković u 3, Tomin u 14. i 31. minutu, a dva gola u poslednjem, 40. minutu susreta postigli su Aranitović i Marković.

Iz KMF Vranje poručili su posle ove utakmice da je reč o "meču za zaborav".

"Barem u pojedinim segmentima igre, pre svega u odbrani, i time je sve rečeno.

Pomalo smo potcenili protivnika, koji je bio borben i uporan, koristeći našu blagu i pomalo pogubljenu igru u odbrani.

Ali, upravo ovakve utakmice mogu da prelome prvenstvo i da budu motivacioni momenat kod ekipe, kada shvatamo da moramo da se pomučimo za svaku pobedu.

Protivniku čestitamo na odličnoj utakmici, fer i korektnoj borbi i želimo im sve najlepše u daljem prvenstvu", navode iz KMF Vranje.

Posle nepotpunog trećeg kola Vranjanci se nalaze na trećem mestu tabele Prve futsal lige sa 6 bodova.

Ispred vranjskog tima su prošlogodišnji šampion Loznica Grad 2018 i Novi pazar sa po 7 bodova.

Lozničani i Novopazarci su u ovom kolu odirgali nerešeno 1:1.

Veliki derbi u narednom kolu odigraće KMF Vranje i Loznica, u kome će Vranjanci biti domaćini, u Sportskoj hali u Vranju.

"Ne postoji veća motivacija od utakmice sa aktuelnim šampionom, ekipom Loznice, koja će nam doći u goste sledećeg petka u našoj Sportskoj hali u Vranju, na novoj podlozi", saopšteno je iz KMF Vranje.