Drugi vezani poraz rukometaša: Vranje 1957 - Goč Merkur 21:25

Rukometaši Vranja 1957, posle pobede u prvom kolu Super B lige Istok Zapad, doživeli su i drugi vezani poraz u ovoj sezoni, a posle ekipe Vlasotinca u prethodnom, u 3. kolu ih je savladalo i gostujući Goč Merkur iz Vrnjačke Banje sa 21:25 (9:12).

U utakmici koja je odigrana u Sportskoj hali u Vranju, domaćim tim imao je prednost do pet minuta pre kraja prvog poluvremena (poslednji put 8:7), a od tog momenta gosti preuzimaju konce igre u svoje ruke i poluvreme završavaju vođstvom od 9:12.

Igrači Goča su posebno pojačali tempo u prvih desetak, petnaest minuta igre u nastavku kada su stekli i najveću prednost - u 42. minutu bilo je 10:17.

Najefikasniji u redovima gostiju bio je Aleksa Maksić sa 9 postignutih golova, dok je je Nikola Stanojčić pridodao 7.

U ekipi Vranja 1957 najzapaženiji je bio Aleksandar Ćirić sa 6 golova, 5 je dao Marko Ivančević, a 4 Stefan Pavlović.

Vranjanci su posle tri kola sa 2 osvojena boda na osmom mestu lige koja ima dvanaest timova.

Narednog vikenda gostovaće Beloj Palanci, ekipi koja iz tri kola ima dva boda više od vranjskog kluba.