Drugi prvenstveni remi srpskoligaša iz Trgovišta: SFS Borac - Pčinja 1:1

Vranje - Ostali su neporaženi fudbaleri FK Pčinje na nedeljnom gostovanju SFS Borcu u Paraćinu, odigravši 1:1 (0:0), u utakmici 2. kola Srpske lige Istok.

Pčinjani se u ovom meču nisu proslavili igrom, domaćin je bio nadmoćniji, ali su mreže u prvom delu igre mirovale.

Poklekla je odbrana Pčinje već na startu drugog poluvremena, strelac za domaće u 58. minutu bio je Simić.

Ko zna kako bi se stvari razvijale na terenu da isti igrač već u narednom minutu nije dobio drugi žuti karton, zbog čega je ostavio svoj tim sa igračem manje.

Pčinja se nakon toga u jednom delu igre oslobodila pritiska domaćina i uspela da izjednači iz jedne od par prilika preko Zlatka Anđelovića.

Domaćin je nakon izjednačenja napadao i sa igračem manje, ali je rezultat ostao nepromenjen.

Pčinjani će igru u ovoj utakmici verovatno brzo zaboraviti, ali je važan osvojeni bod.

Sada tim iz Trgovišta posle dva kola ima dva boda i nalazi se na jedanaestom mestu tabele Srske lige Istok.

U sledećem kolu dočekaće u Trgovištu trećeplasiranu Dubočicu iz Leskovca, jednog od favorita za plasman u Prvu ligu.