Druga pobeda srpskoligaša iz Trgovišta: Jedinstvo - Pčinja 1:2 VIDEO

Vranje - Fudbaleri Pčinje ostvarili su drugu uzastopnu prvenstvenu pobedu u aktuelnom šampionatu Srpske lige Istok, pošto su na gostovanju u Paraćinu porazili domaće Jedinstvo sa 1:2 (0:0).

Strelci za Pčinju u 10. prvenstvenom kolu bili su Vladimir Stojiljković u 50. i Vasilije Spasić iz jedanaesterca u 68. minutu.

Za Paraćince je prethodno pogodio Nemanja Petrović za 1:1 iz penala u 54. minutu.

Oba kaznena udarca svirana su zbog igranja rukom odbrambenih igrača.

Trgoviški tim do prve pobede na strani, a druge uzastopne u prvenstvu došao je nakon što su najpre četiri kola igrali nerešeno, a potom u naredna četiri zabeležili isto toliko poraza.

Posle 10. kola Pčinja je na dvanaestom mestu tabele sa 10 bodova, u ligi koja ima šesnaest klubova.

Narednog vikenda dočekaće u Trgovištu četrnaestoplasirani Dunav iz Prahova.

Golove sa utakmice pogledajte u nastavku, u video materijalu sa Youtube kanala Miroslava Đorđevića.