Dinamo poveo, pa poražen od Temnića (2:1) - VIDEO, REZULTATI

Fudbaleri vranjskog Dinama poraženi su od ekipe Temnić 1924 u Varvarinu razultatom 2:1 (1:1), u utakmici 19. kola Prve lige Srbije.

Vranjanci su poveli u 24. minutu susreta, posle grube greške odbrane domaćina, ali je protivnik, nakon samo šest minuta, poravnao rezultat na 1:1 posle kornera i traljave intervencije odbrambenih igrača Dinama.

Temnić, ekipa u zoni ispadanja, je u drugom poluvremenu uspeo i da povede protiv favorizovanog gosta i zadrži prednost do kraja meča.

Dinamo nije iskoristio kikseve direktnih konkurenata za titulu.

Drugoplasirani Proleter iz Novog Sada tek u nadoknadi vremena uspeo je da na domaćem terenu izjednači protiv TSC-a iz Bačke Topole na 2:2, dok je trećeplasirani Metalac u Inđiji izgubio sa 1:0.

Dinamo je i dalje lider na tabeli, sada sa samo dva boda više od novosadskog Proletera i pet bodova prednosti u odnosu na trećeplasirani Metalac iz Gornjeg Milanovca.