Baraž za popunu Prve futsal lige: KMF Vranje u eliti! (SNIMAK)

Ekipa Kluba malog fudbala Vranje plasirala se u Prvu futsal ligu Srbije i pored poraza u drugoj utakmici dvomeča za popunu najelitnijeg futsal takmičenja u državi od prvoligaša Pirota sa 5:3.

Presudna je bila pobeda u prvom meču od 5:0, tako da su se Vranjanci, ukupnim rezultatom 8:5, pridružili prvoligaškom karavanu.

Meč u Pirotu bio je težak, KMF Vranje je u jednom momentu gubio sa 4:0, ali su igrači uspeli pri tom vođstvu domaćina da daju gol, a posle je sve bilo lakše.

Kapiten KMF Vranje Davor Tasić, izjavio je po završetku meča u Pirotu da su on i njegovi saigrači, posle visoke pobede u Vranju, opušteno ušli u revanš i dopustili domaćinu da povede sa 4:0.

- Ta opuštenost umalo nas je koštala plasmana u Prvu ligu, ali smo u poslednjih petnaestak minuta podigli nivo igre i uspeli da ostvarimo željeni rezultat.

Mislim da smo igrama u ovoj sezoni zaslužili plasman u Prvu ligu - rekao je Tasić.

Kompletan snimak drugog poluvremena meča u Pirotu možete pogledati u sklopu ove vesti, zahvaljujući TV produkciji DN 017 plus.