Zona jug: Tri remija tri zonaša iz Pčinjskog okruga

Vranje - Tri zonaša iz Pčinjskog okruga remizirali su u utakmicama 3. kola Zone Jug koje su bile na programu prethodnog vikenda.

Jedini tim iz Vranja Nebeski anđeli u Medveđi je podelio bodove sa domaćom Jablanicom - 1:1 (1:0).

Domaćin je poveo golom Jovića u 16, a poravnao je Nešić u 79. minutu.

Fudbaleri Vranjske Banje, prošlogodišnji vicešampioni, nisu uspeli da kao domaćini savladaju Budućnost iz Orašja koja je čak i vodila na poluvremenu - 1:1 (0:1).

Goste je u vođstvo doveo Milenković u 9, a Banjčanima je bod doneo Demić sedamdeset minuta kasnije.

Tim Alakinca odigrao je u Bošnjacu kod Lebana nerešeno 2:2 (1:1) sa domaćim Jedinstvom.

Nebeski anđeli posle tri kola drže četvrtu poziciju na tabeli sa sedam bodova, a FK Vranjska Banja na sedmom i Alakince na osmom imaju po četiri osvojena boda.

Anđeli će u četvrtom kolu dočekati dvanaestoplasiranu Svetlost iz Badnjevca, Banjčani će gostovati Žitorađi koja iz tri kola ima maksimalan učinak i zauzima lidersku poziciju, dok će Alakince, ekipa iz okoline Surdulice, gostovati pretposlednjem Grackom koje je bez bodova.