Vranjanci slavili u Dobanovcima: Budućnost - Dinamo 0:1 VIDEO

Fudbaleri FK Dinamo Vranje pobedili su kao gosti Budućnost u Dobanovcima sa 0:1 (0:1), u utakmici 25. kola Prve lige Srbije.

Strelac odlučujućeg gola za Vranjance bio je Plojović i to već u petnaestoj sekundi igre.

Dinamo je dominirao u prvom poluvremenu, mogao do još nekog gola, ali su njegovi fudbaleri bili neefikasni.

Domaćin se prenuo u nastavku, imao terensku inicijativu i stvorio nekoliko izglednih prilika, ali bez efekta.

Dinamo je posle ovog gola napredovao na tabeli za dva mesta.

Sada je osmi sa 34 boda, dva manje od sedmoplasiranog Novog Pazara, a četiri od šestoplasiranog Kabela.

Vranjanci posle pobede u Dobanovcima nastavljaju borbu za plasman u plej of, ali na putu ka tom cilju neće imati nimalo lak zadatak.

Naime, u sledećem kolu kod kuće u Vranju dočekaće lidera na tabeli RFK Grafičar u derbiju 26. kola Prve lige.

Gosti imaju 44, deset bodova više od Dinama.