Vranjanci propustili šansu za pobedu: KMF Vranje - FON 3:3

Iako su bili bolji tokom većeg dela susreta, fudbaleri KMF Vranje nisu kao domaćini uspeli da savladaju ekipu FON-a u utakmici 3. kola Prve futsal lige koja je završena rezultatom 3:3 (1:0).

Pred oko 300 gledalaca Vranjanci su vodili sa 1:0 i 3:2, gost u jednom momentu imao preokret za 1:2, da bi se meć na kraju završio bez pobednika.

Vranjance je u vođstvo doveo Nikola Dodić u 8. minutu, da bi Aleksić izjednačio u 26, a Pešić iz kaznenog udarca doneo prednost gostima u 31.

Izjednačio je Miloš Trajković u 32, a isti igrač u 34. minutu doneo vođstvo Vranjancima.

Da domaći ne uzmu sva tri boda potrudio se Stanković u 38. minutu.

U momentu kada treće kolo nije kompletirano (u nedelju igraju Nova Pazova - Novi Pazar i Crvena zvezda - Vinter sport) ekipa KMF Vranje zauzima peto mesto na tabeli Prve futsal lige sa 4 boda.

Prvi je FON sa 7 bodova, slede Crvena zvezda i Vinter sport sa po 6 (uz utakmicu manje), a isti broj bodova uz nešto slabiju gol razliku ima Novi Pazar na četvrtom mestu.

Vranjanci će u narednom kolu gostovati Kalči u Nišu.

Nišlije su u ovom kolu savladali Zemun Samo pravo sa 6:2 i, posle dva početna poraza u prvenstvu sada zauzimaju sedmo mesto na tabeli sa 3 boda.