Vranjanci pali na sedmo mesto: Smederevo - Dinamo 2:1

Fudbaleri Dinama iz Vranja poraženi su na gostovanju od Smedereva sa 2:1 (0:0), u utakmici 16. kola Prve lige Srbije.

Smederevci, koji su zbog malvezacija tokom meča sa Kabelom kažnjeni oduzimanjem deset bodova i novčanom kaznom, poveli su u 51. minutu golom Stojkovića.

Dinamo je u 62. minutu uspeo da poravna na 1:1 preko Simovića, ali je pobedu Smederevu doneo Džon u 76. minutu susreta.

Ovo je bio četvrti poraz vranjskih fudbalera na gostujućem terenu u aktuelnom šampionatu.

Vranjanci su u ovom momentu sedmi na tabeli Prve lige sa 23 boda, samo četiri manje od prvoplasiranog Metalca.

U narednom kolu Dinamo će u nedelju od 13.30 sati gostovati OFK Bački.

Foto ilustracija Vranje News Milenkovićeva uskršnja čestitka »

Gradonačelnik Vranja Slobodan Milenković čestitao je sugrađanima najradosniji hrišćanski praznik - Uskrs, saopšteno je i...