Vranjanci pali i u Nišu: Radnički - Dinamo 2:0 (1:0)

Sudija: Milan Ilić (Ćuprija).

Žuti kartoni: Noma, Aksentijević, Nikodijević (Radnički), Onimisi (Dinamo).

RADNIČKI: Živković (od 34. Bulajić), Aksentijević, Crnomarković, Pankov, Stanković, Mićić, Noma, Grbić, Stanisavljević (od 62. Mrkić), Ranđelović (od 62. Nikodijević), Haskić.

DINAMO: Lakić, Stanković, Pavišić, Zucović (od 65. Ratković), Vukajlović, Onimisi, Stojković (od 60. Dimitrov), Antić, Nedeljković, Sićović (od 56. Radivojević), Suraka.

Fudbaleri vranjskog Dinama nastavljaju sa porazima u Super ligi, a u trećem kolu bolji od Vranjanca u Nišu bio je Radnički i savladao ih sa 2:0 (1:0).

Dinamo je opet primio gol krajem prvog poluvremena, kada je za domaće pogodio Aleksandar Stanisavljević.

Vranjanci su se do tog momenta odlično branili, ali im je popustila koncentracija.

Na 2:0 povisio je Slađan Nikodijević u 78. minutu susreta iz penala.

Dinamo je najbolju priliku imao u 30. minutu, kada je kod rezultata 0:0 Suraka pogodio prečku.

Osim besparice, izostanka pravih pojačanja i neuigranosti ekipe, jedan od uzroka lošeg starta je i težak raspored za Dinamo, jer su u prva tri kola, osim sa Radničkim, igrali sa šampionom Srbije Crvenom zvezdom i vicešampionom Partizanom.

Dinamo je prikovan za poslednje mesto na tabeli najelitnijeg fudbalskog takmičenja bez bodova, uz šest primljenih i bez datog gola.

U 4. kolu sledećeg vikenda u Surdulici dočekaće Mladost iz Lučana, koja je u nedelju ostala neporažena na stadionu Partizana.

Kompletni rezultati 3. kola Super lige Srbije

Partizan – Mladost 0:0
Radnički (Niš) – Dinamo (V) 2:0 (Stanisavljević 45+2, Nikodijević 77. jedanaesterac)
Vojvodina – Rad 1:2 (Arsić 47. jedanaesterac – Denić 41, Šipčić 72)